Doğal mavi Sodalite Jasper levha

Doğal mavi Sodalite Jasper levha
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Lianyuxing taş en iyi Çin doğal mavi sodalite jasper levha üreticileri ve tedarikçileri, toplu doğal mavi sodalite jasper levha bizimle için fiyat kontrol edin ve ücretsiz örnek bizden, ya da toptan en iyi fiyat ve yüksek kalitede popüler moda ve sıcak satış ve doğal mavi sodalite jasper levha fabrikatör bizden olsun hoş geldiniz.

Doğal mavi Sodalite jasper levha

Sodalite mavi, çok değerli bir Yeşim. Kayalar ışık mavi, mavi ve mavi-gri mürekkep, renk dağılımı düzensiz, genellikle renkli çizgiler ve bulutlu noktalar, yoğun büyük yapısı vardır. Sertlik 5-6 yağlı parlaklık. (Kaynak: Brezilya, Çin)

Malzeme

Sodalite mavi Jasper

Renk

Mavi

Sertlik

5-6h

Özelliği

yarı saydam, lüks, benzersiz, doğal malzeme

Tekniği

cilalı

Taban plakası

Alüminyum Petek, cam

Malzeme kalınlığı

4 ~ 5mm

Baseplate kalınlığı

10 ~ 15mm

Döşeme boyutu

300 * 300mm, 600 * 600mm, 1220 * 2440mm veya özel

Ödeme şartları

T/T veya L/C görüşte

Ambalaj ve sevkiyat

Ambalaj ayrıntı:

Paket:

İç ambalajın: film, korumak köpük

Dış paket: ahşap durumda.

Teslim detay: 15-25days

Hizmetlerimiz

Doğal lüks değerli taş döşeme gibi uzmanlaşmış: Kaplan gözü, agates, kuvars, taşlaşmış ağaç ve kabukları. Biz lüks kabuk ve değerli taş mobilya her türlü deneyimlidir. Ürünlerimiz no-radyasyon, no-kirliliği, saf doğal, haslık, renk, yangına dayanıklı ve su geçirmez değil değişmek, modern dekorasyon yeşil ve çevresel ideal izleyin. Biz olağanüstü işlem ve tasarım sunar; yaygın olarak kullanılan her türlü lüks ve üst sınıf eşsiz tasarımları için onları.

Sorgulama