Üstleri için siyah Silestone kuvars taşı

Üstleri için siyah Silestone kuvars taşı
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Lianyuxing taş en fazla üreticileri ve tedarikçileri, hoş geldiniz bizimle üstleri için toplu siyah silestone kuvars taşı için fiyat kontrol etmek ve ücretsiz örnek bize, ya da toptan en iyi fiyat ve kaliteli popüler moda ve sıcak satış ve siyah silestone kuvars taşı en fazla fabrikatör bizden almak için en iyi Çin siyah silestone kuvars taş biridir.

Siyah silestone kuvars taşı üstleri için

MADDE MODEL: LYX-C15

1. LYX kuvars taş malzemeleri

Bizim süper zor yeşil kuvars taşı üretimi teknolojik süreç gelişmiş üçüncü nesil dünya benimser. Esas olarak doğal kuvars oluşmaktadır (%93), reçine, mineral pigmentler ve diğer katkı maddeleri basınç tonlama ve vakum yüksek tarafından son derece sıkı bir konut projeleri oluşturmak için malzeme seçimi. Sonra süper üçüncü nesil kuvars kesme, kür, hava kurutma, kalınlığı ayarlama ve parlatma gibi karmaşık bir teknoloji işleminden sonra gelir.

Doğal "kuvars" nedir? Kuvars doğada bulunan en zor çoğu abudant mineraller biridir. Sadece

diomond, korandum, topaz daha zor. Güzellik, kuvars kuvars yapma aşırı bir güç havs yanı sıra

taş son derece tırmalamak-direnen.

2. LYX kuvars taş ayrıntıları

Malzemeleri

1) %93 saf kuvars kristal

2) Reçineler, renk pigmentleri ve diğerleri % 7

Boyutu

1) 1200 * 3000, 1400 * 3000, 1600 * 3200 mm (levha cilalı)

2) 300 * 300, 300 * 600, 600 * 600 mm (özelleştirilmiş büyüklüğü kabul eder)

3) 12/15/18/20/25/30 mm kalınlık

Renk

Kahverengi, pembe, sarı, siyah, gri, beyaz, kahve, yeşil vs.

Ayrıca gümrük gereksinimleri başı gibi olabilir.

Uygulama

Kamu binaları (Havaalanı, istasyonu, Alışveriş Merkezi, otel, banka, hastane) ve ev dekorasyon duvar veya zemin, başta olmak üzere mutfak tezgahı

Avantaj

1. dayanıklı ve basınca dayanıklı
2. yüksek sertlik ve yüksek sıcaklık dayanımı
3. yüksek asit-baz mukavemet ve korozyon direnci
4. hiçbir radyasyon, çevre koruma ve sağlıklı
5. yüksek parlaklık ve kolay temizleme için

6. hiçbir renk farkı

Sertifika

ISO 9001 ve ISO 14001

Ödeme şartları

T/T, l/c, Western Union, Paypal

Ambalaj

Standart ihracat güçlü ahşap kasa ve köpük, film içinde dolu. Müşteri talepleri de kabul edilebilir.

3. LYX kuvars taş avantajları

(1). Doğal güzellik: yapay kuvars % 93 kuvars'den fazla yapılır. Yapay kuvars doğal kuvars kendine özgü derinliği sağlar, parlak netliği, hafif parıldama parlaklık ve serin bir katı benzersiz tp doğal taş hissediyorum.

(2). Direnç leke: yapay kuvars hiçbir hava gözenek olduğunu ve bu nedenle kahve, şarap, çay, meyve suyu, zeytinyağı, makyaj ve diğer birçok ortak bir ev ürünleri lekeleri için son derece dayanıklı.

(3). Isı direnci: Bu yanma veya kavurucu sıcağa maruz witstand sınırlı olacak. Ateş yanan bir maçın yapay kuvars mar değil.

(4). Güç: Yapay kuvars dört kez bükülme granit, kırpma ve taşımacılık ve yükleme sırasında çatlamak üzere yapma gücünde.

(5). Hiçbir renk farkı: yapay kuvars rengini fade değiştirmek ve değil. Fullyauto kontrollü ekipman ile tutarlı renk standart yüksek oranıdır. Kapalı günlük hayatta, yapay kuvars değil kaybolacak ve yaşlanma, erozyon veya sıcak ürünler dokunmadan oksidasyon nedeniyle loos luster.

(6). Yok radyasyon: Artifial kuvars doğrudan gıda ve vücut dokunmak hiçbir yan etkisi yoktur. Çevreye herhangi bir radyasyon olmadan yeşildir. Yapay kuvars ve benzeri mutfak tezgah üstü, yer karosu, duvar karosu için uygundur.

Sorgulama