Büyük levha yapay ışıltı kahverengi kuvars taşı

Büyük levha yapay ışıltı kahverengi kuvars taşı
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Lianyuxing taş en iyi Çin büyük levha yapay ışıltı kahverengi kuvars taş üreticileri ve tedarikçileri, kahverengi kuvars bizimle taş ve almak ücretsiz örnek--dan bizi, ya da toptan en iyi fiyat ve yüksek kalitede popüler moda ve sıcak satış ve büyük levha yapay ışıltı kahverengi kuvars taş fabrikatör bizden toplu büyük levha yapay ışıltı için fiyat kontrol etmek için hoş geldiniz.

Kuvars katı yüzey yüzeyinin yaklaşık % 93 doğal kuvars, Pigmentler, polyester reçine ve diğer yapıştırıcılar ile birlikte oluşur. Bu malzemeler vibra-sıkıştırma vakum altında bir yüksek teknoloji sistem tabidir. Bu özel işlem kireç taşı, granit ve mermer gibi doğal taşlarının görünüme sahip olmayan gözenekli bir yığılmış taş sonuçlanır.

Büyük levha yapay ışıltı kahverengi kuvars taşı

Ürün Detayları:

1) malzeme: %93 doğal taş, % 7 reçine ve yapıştırın

2) boyutu: 2440 * 760 * 15 mm,

3) renk: yaklaşık 60 renkler sizin seç için

4) Kullanım: yaygın olarak kullanılan mutfak tezgahı, mutfak tops, tezgah, Masa başında, ada üstleri, banyo vanity tops, tops, backsplashes, duş kabinleri, küvet çevreleyen, duvar karosu, döşeme çini; bar Tezgah üstleri için ve ayrıca Havaalanı, metro, Alışveriş Merkezi, otel ve benzeri için kullanılan

5) ürün karakterler:

1) yüksek sertlik 7 Mohs ulaşabilirsiniz.

Çizik, giyim, şok için 2) dayanıklı.

3) mükemmel ısı direnci, korozyon direnci.

4) dayanıklı ve bakım gerektirmez.

5) çevre dostu yapı malzemeleri.

Kuvars taş avantajları

Kuvars yüzeyi olmayan gözenekli malzeme, mermer veya granit ve o değil eğebilir veya diğer sağlam plastik yüzeyler gibi yanmak gibi bu nedenle leke değil. Mermer, aksine kuvars yüzeyi çizik için neredeyse imkansız ve granit zordur. Sert ve gözenekli olmayan yüzeyi rağmen kuvars yüzey kivrimi belirli bir ölçü tutulacağı yönetir, bu nedenle kuvars yüzey yonga kırmak ya da değil.


Sorgulama