Ana sayfa > Hakkımızda

LYX STONE Xiamen, Çin'de bulunan 2005 yılında yaptırılmıştır. Kuvars tezgahı levha ve kiremit konut ve ticari projeler için profesyonel üreticisi biziz. Fabrikamız fazla 21,520 M2 bir alanı kaplamaktadır ve tam otomatik üretim hatları sahibi, kuvars döşeme yıllık çıkış ulaşmak 100, 000M 2.

LYX kuvars hattı takip sistemi yüksek kaliteli mutfak tezgahı, döşeme ve tüm teknik belirtimlere fayans üretmek için talep çok sıkı bir kalite. Deneyimli ve yüksek Motivasyona sahip bir ekip çalışmalarımız sayesinde, biz istemciye moda renkleri ve 12 farklı kalınlıklarda 30 mm için büyük ölçüde sağlar.

Son yıllarda, bizim kuvars ürünler ağırlıklı olarak ABD, Kanada, Avustralya ve Avrupa'da ihracat olmuştur, biz sadece kendi kuvars tedarik, ama aynı zamanda müşteri istekleri özelleştirilmiş renkler üretmek. Müşterilerine dünyanın her yerinden bize ulaşın içtenlikle bekliyoruz, biz sadece iyi kalite uygun fiyat ile doğru malzeme tedarik, değil de güzel hizmet yolu ile yapıcı çözümler ile hızlı tepki sağlar.

Hadi birlikte parlak bir gelecek yaratmak için işbirliği.